Bostheater logo

Organisatie

De organisatie van het Amsterdamse Bostheater bestaat uit:

Artistiek leider & directeur: Ingejan Ligthart Schenk | E-mail: ingejan@bostheater.nl
Zakelijk leider: Gwen Bakker | E-mail: gwen@bostheater.nl
Technisch Producent: Ramses van den Hurk | E-mail: techniek@bostheater.nl
Productieleider: Paula Braas | E-mail: productie@bostheater.nl
Manager Horeca: Joop de Lange | E-mail: horeca@bostheater.nl
PR & communicatie: Ewa Chojecka | E-mail: pers@bostheater.nl
Finance & administratie: Myrto Muller | E-mail: administratie@bostheater.nl
Administrator: Jan Ophof | admin@bostheater.nl
Publiekscoördinator: Arthur Pont, Sylvia Broos | E-mail: publiek@bostheater.nl
Vrijwilligerscoördinatoren: Harold Kreuk, Naomi Noltes, Ton van Westrop | E-mail: vrijwilliger@bostheater.nl

Het team breidt richting de zomermaanden uit en wordt dan versterkt door nog meer enthousiaste collega’s en vrijwilligers.

 

Het artistieke team van het Boslab Theaterfestival bestaat uit:
Ingejan Ligthart Schenk | E-mail: ingejan@bostheater.nl
Frances Sanders | E-mail: frances@bostheater.nl
Florian Hellwig | E-mail: florian@bostheater.nl

 

De raad van toezicht van Stichting Theater het Amsterdamse Bos wordt gevormd door:
Mark de Kruijk (voorzitter)
Erica van Eeghen (vertrouwenspersoon)
Jeroen van Dijk
Gesina Roters

 

Missie & visie
Lees hier de missie en visie van het Amsterdamse Bostheater.

 

Boslab
Lees hier over de achtergrond van het Boslab Theaterfestival, het nieuwe makers festival van het Amsterdamse Bostheater.

 

Stichting Theater het Amsterdamse Bos
De Duizendmeterweg 7
1182 DC Amstelveen
Telefoon: 020 6700250
Email facturen: administratie@bostheater.nl
Email zakelijk leider: gwen@bostheater.nl

IBAN:NL85 ABNA 0833129120
KVK: 41207714
BTW nummer: NL008633587B01
klik hier voor de ANBI & jaarstukken van het Amsterdamse Bostheater

 

Stichting Vrienden Amsterdamse Bostheater
De Duizendmeterweg 7
1182 DC Amstelveen
KvK nummer: 41211801
Rekeningnummer: NL42 ABNA 0838759289 t.a.v. Stichting Vrienden van het Amsterdamse Bos
Email: vrienden@bostheater.nl
Klik hier voor de ANBI van de Vriendenstichting