Schrijf je in voor onze nieuwsbrief!

Bostheater logo

Organisatie

De organisatie van het Amsterdamse Bostheater bestaat uit:

Artistiek leider & directeur: Ingejan Ligthart Schenk | E-mail: ingejan@bostheater.nl
Zakelijk leider: Gwen Bakker | E-mail: gwen@bostheater.nl
Technisch Producent: Ramses van den Hurk | E-mail: ramses@bostheater.nl
Huismeester & Locatiemanager: Luuk Jansen | E-mail: luuk@bostheater.nl
PR & communicatie: Ewa Chojecka | E-mail: pers@bostheater.nl
Manager Horeca: Eelco Franz | E-mail: horeca@bostheater.nl
Finance & administratie: Myrto Muller | E-mail: administratie@bostheater.nl
Publieksservice: Belinda Oud & Friedl De Nyn | E-mail: publiek@bostheater.nl
Vrijwilligerscoördinator: Harold Kreuk | E-mail: vrijwilliger@bostheater.nl
Chefkok: Ana Miranda Vergara | E-mail: catering@bostheater.nl

Het team breidt richting de zomermaanden uit en wordt dan versterkt door nog meer enthousiaste collega’s en vrijwilligers.

 

De raad van toezicht van Stichting Theater het Amsterdamse Bos wordt gevormd door:
Jeroen van Dijk
Erica van Eeghen (vertrouwenspersoon)
Maria Gayed
Mark de Kruijk (voorzitter)
Gesina Roters
Mei-Li Vos

Missie & visie
Lees hier de missie en visie van het Amsterdamse Bostheater.

Boslab
Lees hier over de achtergrond van het Boslab Theaterfestival, het nieuwe makers festival van het Amsterdamse Bostheater.

 

Stichting Theater het Amsterdamse Bos
De Duizendmeterweg 7
1182 DC Amstelveen
Telefoon: 020 6700250
Email facturen: administratie@bostheater.nl
Email zakelijk leider: gwen@bostheater.nl

IBAN:NL85 ABNA 0833129120
KVK: 41207714
BTW nummer: NL008633587B01
klik hier voor de ANBI & jaarstukken van het Amsterdamse Bostheater

Beloningsbeleid
Het Bostheater hanteert de Fair Practice Code. In het kader van Fair Pay werken we in lijn met de CAO Nederlandse Podia voor alle medewerkers. Met zelfstandigen wordt afhankelijk van de opdracht en duur van de opdracht een arbeids- dan wel opdrachtovereenkomst afgesloten. Het honorarium van zelfstandigen wordt berekend op basis van de inschaling in de CAO met een ZZP-opslag van 50%.

Stichting Vrienden Amsterdamse Bostheater
De Duizendmeterweg 7
1182 DC Amstelveen
KvK nummer: 41211801
Rekeningnummer: NL42 ABNA 0838759289 t.a.v. Stichting Vrienden van het Amsterdamse Bos
Email: vrienden@bostheater.nl
Klik hier voor de ANBI van de Vriendenstichting