Theaterfestival midden in het Amsterdamse Bos
Toegangstickets voor Bosfest zijn hier te koop!
Tien avonden lang nestelt Bosfest zich diep in het Amsterdamse Bos. Kleinschalig theater, verstopt tussen wortels en bladeren. Hier schuurt het, zoekt het en zet alles op scherp. Theater in de breedste zin van het woord – rauw, intiem, muzikaal, fysiek en altijd dichtbij.
“Tussen de magische donkerte van de bomen in het Amsterdamse Bos wordt beklijvend theater gespeeld. Van een komische voorstelling over doomsdaypreppers tot een stuk over vrienden die elkaar in de dood weer tegenkomen: theaterfestival Bosfest heeft met het Amsterdamse Bos een perfecte setting.”
De Volkskrant
Bosfest beleeft in 2026 zijn derde editie. Dat mag je weten, maar vertel het niet aan iedereen door :-). Het aantal tickets is beperkt en dat houden we graag zo, want Bosfest moet een verborgen parel blijven. Geen massaal festival in een aangeharkt park, geen rode loper met champagne. Fiets de stad uit, op zoek naar iets dat nergens anders te vinden is. Met het bos niet als decor, maar als hoofdrolspeler.
Je start en eindigt in het festivalhart van het Bostheater: een plek met een ruim terras, bar, kampvuur en eten dat met aandacht is gemaakt. Hier komt alles samen — voordat je weer teruggaat naar de bewoonde wereld.
Bosfest wordt mede mogelijk gemaakt door Fonds Podiumkunsten, Stichting Boslab, Gemeente Amsterdam, Gemeente Amstelveen, De Stichting Mostert-Van der Meijden en Het Amsterdamse Bostheater. Meer over Stichting Boslab lees je hier.
Met Podiumpas of We Are Public Pas naar Bosfest
Heb je een Podiumpas of een We Are Public pas? Dan kun je naar geselecteerde voorstellingen van Bosfest.
Heb je een podiumpas? Gedurende het hele festival heb je met je podiumpas gratis toegang tot het festival. Wel heb je een toegangsticket nodig. Kies in het bestelproces de ticketsoort ‘Podiumpas’. Lees hier welke Bosfest voorstellingen je kan bezoeken met de Podiumpas. Podiumpaskaarten zijn uitsluitend online te bestellen.
Heb je een We Are Public pas? Ook met deze pas heb je gedurende het hele festival gratis toegang tot het festival. Daarnaast kun je naar door We Are Public geselecteerde voorstellingen. Kijk op de website van We Are Public welke dat zijn, reserveer jouw plek via diezelfde website, en neem je pas mee naar Bosfest zodat we deze kunnen scannen.
Bosfest voorstellingen 2026
Foto’s Bosfest
“Bosfest biedt theater van opkomende makers op een aangename plek: het bos. De vormen zijn zeer divers, van ervaringstheater en een popparodie tot een ouderwetse kijkdoos.”
NRC
“Het bos als decor blijft subliem… Bosfest in het Amsterdamse Bos is een uitstekend festival voor de zomeravonden.”
Het Parool
“Kleinschalig theater in sfeervol Bosfest. Maar liefst tien verschillende producties zijn er te zien op Bosfest dat jonge theatermakers ondersteunt, de prijzen zijn zeer publieksvriendelijk”
Scènes