Spinoza
Een gloednieuwe musical, maar dan op de NITE-manier. Een verhaal over de moed om anders te denken - in Amsterdam, over Amsterdam. Nu exclusief te zien in het Bostheater!
MEZRAB, Amsterdam Storytelling en Stichting Seraphim presenteren
Deze voorstelling is in het Engels
De geestelijk vaders van de Mezrab en het Amsterdam Storytelling festival presenteren als gloednieuwe Stichting Seraphim hun nieuwe voorstelling in het Amsterdamse Bostheater. My Brother’s Keeper is een combinatie van mondelinge overlevering en betoverende volksmuziek, die in het Amsterdamse Bostheater in première gaat.
Storytellers en goede vrienden Sahand Sahebdivani en Raphael Rodan slaan opnieuw de handen ineen. De theatermakers werkten eerder samen voor hun succesvolle voorstellingen Kingdom of Fire and Clay, My Father Held a Gun (Winnaar Amsterdam Fringe Gold Award 2017) en Sons of Abraham.
Deze voorstelling is in het Engels.
Check the English page of this performance here.
Een productie van Stichting Seraphim.
Duur voorstelling: +/- 75 minuten
Taal voorstelling: Engels gesproken
Première: 25 juli om 20:15 uur
Toegang: Het Bostheater is bij de matineevoorstellingen 30 minuten en bij de première 60 minuten voor aanvang van de voorstelling geopend
Rolstoelplekken
Heb je een rolstoelplek nodig? Mail ons via [email protected] met de datum en de tijd waarop je naar het Bostheater komt.
Honden zijn welkom, maar…
… houd er rekening mee dat er harde geluiden in de voorstelling kunnen voorkomen. Wordt jouw hond snel onrustig of kan deze niet tegen harde geluiden? Dan raden wij je aan om je huisdier thuis te laten.